Раніше стоматологічні захворювання, що супроводжуються запальним процесом, були показаннями для видалення зуба. Наразі стоматологи використовують унікальний хірургічний спосіб, який дозволяє зберегти зуб.

Апексектомія, або резекція верхівки кореня є процедурою, яку проводять хірурги-стоматологи. У цьому процесі стоматолог видаляє тільки запалену та пошкоджену ділянку.

Це досить важка процедура, яка потребує певного досвіду та знань. Для такого втручання можуть використовувати як місцеву, а й загальну анестезію. Іншим способом неможливо отримати доступ до кореневої частини зуба.

Провести хірургічне втручання можна може медикаментозного сну. У такий спосіб пацієнт нічого не відчує, а лікар зможе виконати потрібні маніпуляції. Це відмінний спосіб лікування без стресу та страху. Переважно саме страх перешкоджає своєчасному зверненню до стоматолога.

ПОКАЗАННЯ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ

Необхідність резекції нижньої щелепи або верхньої визначається лікарем. Існують протипоказання до застосування такого методу:

  • пародонтоз;
  • сильна рухливість зубів;
  • гострий періодонтит;
  • руйнування хворого зуба;
  • запалення, яке вражає більшу частину кореня.

Резекція верхівки кореня, ціна якої доступна, не проводиться, якщо пацієнт має важкі патології серцево-судинної системи. Наявність кісти та гранульом менше 9 мм видаляється іншими методами.

Перед проведенням такого складного лікування лікар проводить ретельну та якісну діагностику. Дуже важливо виключити наявність протипоказань для її проведення. Ціна на резекцію зуба в Україні є різна. Все залежить від складності операції, показань для її проведення. Дізнатися про цю інформацію можна безпосередньо на прийомі у лікаря. Операція є складною і проводиться у чотири етапи. Таке лікування не може бути дешевим. На вартість також впливає вид анестезії, що використовується.

ПЕРЕВАГИ DR.KOZAK DENTAL CLINIC

Скільки коштує резекція верхівки кореня зуба, можна дізнатися у клініці Dr. Kozak Dental clinic. Тут працюють кваліфіковані хірурги, які мають досвід проведення таких складних операцій. Записатися на прийом можна прямо зараз. Після огляду лікар ухвалить рішення щодо можливості проведення операції.

Хірург може запропонувати різні варіанти анестезії. Медикаментозний сон підійде пацієнтам, які мають сильний страх у стоматолога. У такий спосіб резекція передніх зубів або задніх пройде без стресу.

У клініці використовують сучасне високоякісне обладнання, за допомогою якого лікарі можуть проводити бездоганне лікування. Резекція зуба, вартість якої є доступною, не виняток.