У сучасній стоматології використовують різні способи для професійного чищення зубів. Airflow чищення – інноваційний метод, за допомогою якого проводиться дбайливе та якісне чищення зубів від нальоту та різних відкладень. Процедура є безпечною та практично не має протипоказань.

Гігієнічне чищення проводиться апаратом, який розпорошує на зуби суміш води, повітря, абразивної речовини. У такий спосіб можна видалити різні відкладення. Якщо використовувати періодично таку методику, це буде чудовою профілактикою багатьох захворювань. Чищення зубів air flow не викликає неприємних відчуттів. Процедура абсолютно безболісна. У процесі не ушкоджується поверхня зубів. Після її використання вони стають світлішими. Чистка Air Flow рекомендується при:

  • підготовку до протезування;
  • якісного чищення імплантів, брекет-систем;
  • жовтизне поверхні із-за частого вживання чаю, кави, куріння;
  • щільне розташування зубів.

Внаслідок чищення зубів аїр флоу лікар може не просто очистити імпланти та брекети. Це відмінна профілактика захворювань ротової порожнини, серед яких карієс, стоматит, гінгівіт та багато інших.

Такий спосіб профгігієни делікатний. Його застосовують для усунення нальоту, якісного чищення при носінні брекетів. Легко можна обробити важкодоступні місця. Ця методика не видалить зубне каміння, але відмінно впорається із зубним нальотом.

ПЕРЕВАГИ DR.KOZAK DENTAL CLINIC

Air flow у стоматології рекомендується проводити кілька разів на 12 місяців. З цією метою слід обирати сучасну клініку, з якісним та надійним обладнанням. Ціну можна дізнатись на прийомі у стоматолога. У клініці Dr.Kozak Dental clinic така послуга доступна за прийнятною ціною.