Втрата одного або двох зубів може стати неприємною несподіванкою для людини. Часто це відбувається у зв’язку з травмою або тяжкими захворюваннями ротової порожнини. Людина зазнає особливо сильного дискомфорту при втраті передніх зубів. З’являються комплекси та невпевненість у собі.

За наявності такої проблеми слід негайно звернутись до стоматолога. Коронки за день допоможуть вирішити цю проблему. Втрата зуба впливає на естетику та здоров’я пацієнта. Візит до стоматолога здебільшого відкладають через відсутність часу або фінансову спроможність. Склалася думка, що для протезування знадобиться довгий час.

Сучасна стоматологія може зробити зуби за день для кожного пацієнта. При цьому не буде потреби багато разів відвідувати лікаря та щоразу оплачувати послуги. У сучасній стоматологічній клініці імплантація не є складним та довгим процесом. Людина може отримати гарну усмішку лише за один день.

ПОКАЗАННЯ ДО ВСТАНОВЛЕННЯ

Поставити імплант зуба за день можна лише здоровим пацієнтам. У процесі огляду лікар має скласти повноцінну оцінку стану пацієнта. Особливу увагу слід приділити стану ротової порожнини. Якщо відсутній один зуб, а решта одиниць здорові, то вставити зуб за один день більше шансів.

Головний фактор, який бере до уваги стоматолог, – стан кісткової тканини. Важливо оцінити її ширину, густину. Для цього проводять рентген або КТ щелепи. Якщо у людини складна картина, то коронка за день не буде поставлена, а лікаря доведеться відвідувати частіше.

Важливо звертатися до стоматолога якомога раніше після втрати зуба. Тоді буде більше шансів поставити імплант за один день і він швидше приживеться. Завдяки сучасному обладнання процес відбувається швидко, якісно, ​​без ускладнень.

Експрес-імплантацію можна робити одразу після видалення зубного нерва. Процедуру проводять під місцевою анестезією, тому пацієнт не відчуває болю та інших неприємних відчуттів. Імплантація зуба за один день не займає багато часу і зазвичай триває кілька годин.

Лікар встановлює титановий штифт у ясна і ставить на нього тимчасову коронку. Сусідні зуби обов’язково мають бути здоровими, оскільки під час загоєння вони виконуватимуть головні навантаження під час жування. Після того, як зубні імпланти встановлять, період відновлення може бути тривалим. Все залежить від особливостей організму і може тривати від кількох днів до півроку. Щоб цей процес був тривалим, рекомендується вибирати високоякісні імпланти.

Ставити зубний імплант за день стоматологи рекомендують на титанові штифти з повноцінними постійними чи знімними коронками. Колір вибирають під природний, тому оточуючі не помітять змін.

Перевагою таких імплантів є те, що вони не вбирають яскраві харчові пігменти, не потребують специфічного догляду. Достатньо проводити звичайне чищення зубів двічі на день. Це чудова можливість позбутися комплексів.

ПЕРЕВАГИ DR.KOZAK DENTAL CLINIC

Імплантація всіх зубів за день неможливо, за такий період часу можна поставити імпланти на 1-2 зуби. У клініці Dr.Kozak Dental clinic можна скористатися цією послугою. Зробити зуби за день ціну визначає лікар. Для цього використовують лише якісні матеріали та сучасне обладнання.

Записатися на прийом можна у будь-який зручний час. У клініці комфортні умови, привітний колектив. Після огляду лікар визначає можливість зробити зуби за 1 день та ціну.