Втрата зуба виникає у різному віці. Часто дорослі стикаються з такою проблемою та єдиним її вирішенням стає протезування. Втрата передніх зубів супроводжується психологічним дискомфортом. Встановлення зубних протезів на імпланти допоможе вирішити цю проблему. Важливо розуміти, що відновити втрачений зуб потрібно якнайшвидше, оскільки є ризик атрофії щелепної кістки.

Протезування зубів на імплантах, ціна яких доступна, надає можливість відновити зуб навіть за практично повної адентії. Протез встановлюють на основу, що імітує ясна. Попередньо вона кріпиться до штучного коріння.

Знімні протези на імплантах використовуються набагато рідше. Це з тим, що з клієнтів такі конструкції не дуже зручними. Якщо відсутній один зуб, такий протез вирішить естетичну проблему. Для багатьох пацієнтів протезування є єдиним методом відновити жувальні функції та позбутися комплексів. Протез на імплантах ціну може мати різну залежно від кількості відсутніх зубів.

ПЕРЕВАГИ ПРОТЕЗУВАННЯ

Зубні протези на імплантах мають такі переваги:

  • Естетичний вигляд. Протези фіксують на імпланти, вони відрізняються від природних зубів.
  • Комфорт. Немає обмежень, на відміну інших видів протезування. Людина може спокійно кусати та жувати тверду, жорстку їжу. Протез не випадає, тому пацієнт почувається впевнено.
  • Немає потреби проводити додаткові процедури. При встановленні стоматолог не обточує здорові зуби.

Вартість зубних протезів на імплантах вища, ніж на знімні конструкції. Правильно встановлений імплант має тривалий термін служби. Лідируючі виробники надають на вироби довічну гарантію. Ціни на протезування на імплантах цілком відповідають якості.

ПОКАЗАННЯ

Стоматологи рекомендують ставити зубні протези на імплантатах за наявності таких показань:

  • наявність дефектів у будь-якій зоні;
  • адентія у передній області;
  • дефекти жувальних зубів.

Протези на імплантатах протипоказані при гострих захворюваннях ротової порожнини, порушенні згортання крові. Визначити можливість встановлення таких конструкцій можна лише на прийомі стоматолога. Незнімні протези на імплантах ціну мають вищу, ніж знімні конструкції. Це зумовлено тривалим терміном служби та високою якістю.

При повній відсутності зубів протезування зубів на імплантах проводиться на верхній або нижній частині або обох. Щоб зробити імплантацію на нижній щелепі, знадобиться 3 місяці. Це необхідно, щоб зробити якісну фіксацію кожного імпланта. У разі зубні протези на імплантах можуть бути знімними.

Важливо мати на увазі, що ціна на протез на імплантах може змінюватися. Точну інформацію дасть лікар після огляду. Відвідувати лікаря доведеться часто і довго, але результат того вартий.

ПЕРЕВАГИ DR.KOZAK DENTAL CLINIC

Ціна протезування на імплантах вища, ніж знімні конструкції. Це пов’язано з високою якістю протезів та складністю виконання робіт. У клініці Dr. Kozak Dental clinic працюють досвідчені фахівці, які виконують роботи різної складності.

Дізнатися, скільки коштує протез на імплантах можна безпосередньо у стоматолога. До кожного клієнта застосовують індивідуальний підхід. Затишна та комфортна атмосфера сприяє лікуванню без стресу. У клініці використовують якісне, сучасне обладнання та матеріали. Повний зубний протез на імплантах ціну матиме доступну.