Для формування гарної посмішки недостатньо лише брекетів. Після зняття брекет-систем зуби прагнутимуть стати у зворотне положення. Щоб запобігти цьому, у стоматології використовують ретейнери . Вони допомагають закріпити отриманий результат.

Ретейнери після брекетів чи кап сприяють затримці зубного ряду у потрібному положенні. Тому лікарі обов’язково призначають такі конструкції. Якщо їх не використовувати, лікування брекетами буде неефективним.

ВИДИ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ

Частиною ортодонтичного лікування є ретенційний період. Для фіксації та закріплення лікування використовують такі види конструкцій:

  • незнімні ретейнери на зуби , які є металевою дугою, яка кріпиться до зубного ряду з внутрішньої сторони;
  • знімний ретейнер на зуби – спеціальна капа або пластина із пластику та металевих дуг.

Часто ортодонти рекомендують використовувати комбіновані ретейнери на зубах , які складаються з незнімного апарату та капи. Тривалість ретенційного періоду визначається індивідуально. Це впливає вік пацієнта, дефекти прикусу. Можуть встановлювати незнімні ретейнери на все життя . Середній термін повинен бути не меншим за подвійний термін носіння брекетів.

Знімний ретейнер на зубах носять за графіком, який визначає лікар. Часто це може здійснюватися у нічний час або кілька годин на день. Найголовніше в ретенційному періоді – дотримуватися рекомендацій лікаря. Якщо людина забуває носити пластину, сама відкріплює дуги, то лікування буде безглуздим. Усі маніпуляції мають проводитися лише у стоматологічному кріслі. Самостійно виправляти конструкції категорично заборонено.

ПЕРЕВАГИ DR.KOZAK DENTAL CLINIC

Дізнатися, які мають ціни на ритейнери , можна в клініці Dr.Kozak Dental clinic. Ортодонти підберуть потрібні конструкції з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Важливо розуміти, що ретейнер після брекетів є незамінною частиною лікування.

На прийомі лікар визначить, які ставити ретейнери та ціну. У клініці працюють лише досвідчені та привітні співробітники, які постійно вдосконалюють свої знання. Записатися на прийом можна прямо зараз.