РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ В КИЄВІ

У наші дні ми все частіше звертаємося до медицини не тільки за здоров’ям, а ще й за красою. Не всім нам, на жаль, від природи дісталися гарні зуби з ідеальною формою і з віком можуть відбуватися різні неприємності, наприклад скол частини зуба, нерівна форма або інші дефекти. Так використовуючи різні методи реставрації зубів стоматолог допомагає нам стати володарем красивої посмішки.

Що таке реставрація зубів

Реставрації зубів – відновлення і корекція естетичних параметрів кольору і форми зуба прямим способом за допомогою спеціальних стоматологічних матеріалів, що імітують дентин і зубну емаль, прямо в роті клієнта. Робота стоматолога повинна бути бездоганною, і вимагає від стоматолога знань і навичок скульптора. Така реставрація ще називається «естетична», «косметична» або «художня»

Для реставрації зубів найчастіше виступають фотополімеризуються матеріали. На першому етапі, йде відновлення тканин зруйнованого дентину, потім нанесення на зуб емалі, що імітує натуральну і в результаті у пацієнта з’являється зуб (або його частина), який не відрізнятиметься від природного за формою і кольором.

Реставрація абсолютно безболісна (при певній необхідності можна використовувати анестезію). На відміну від протезування, зуби піддаються мінімальній дії і цей метод найчастіше значно дешевше.

Проблеми які може вирішити естетична реставрація зубів:
зміна кольору зубної емалі;

  • велика каріозна порожнина;
  • неправильна (нерівна) форма зуба;
  • наявність щілин між зубами;
  • неправильне положення зуба;
  • скол частини зуба або руйнування більше половини зуба.

тобто при реставрації можна відновити і форму, і колір зуба, при цьому зробити це таким чином, що відновлені зуби не відрізнятимуться від здорових. Так при реставрації зубів можуть застосовуватися два методи: прямий і непрямий.

Реставрація за допомогою прямого методу

Реставрація зубів за допомогою прямого методу проводиться безпосередньо в ротовій порожнині, де прямо на місці лікар-стоматолог формує новий зуб. Використовувані матеріали: світло-отверждаемие композитні (фотополімери) або склоіномірні цемент. Плюсом цього методу є те, що реставрація зазвичай виконується за один день. В цілому ж на реставрацію одного зуба може йти від 15 хвилин до години (в залежності від складності випадку). Недоліком реставрації за допомогою прямого методу вважається той факт, що з часом реставровані зуби можуть тьмяніти, втрачати свій первісний блиск, тому при догляді потрібно більш уважно ставитися до вибору зубної пасти.

Реставрація за допомогою непрямого методу

Реставрація за допомогою непрямого методу передбачає виготовлення в лабораторних умовах виниров – тонких фарфорових або композитних пластин, які заміщають зовнішній шар зубів. На відміну від коронок, вініри покривають не весь зуб, а тільки його фронтальну частину і ефективно використовувати, якщо зуби недостатньо рівні або білі.

Реставрація за допомогою непрямого методу проводиться в кілька етапів:

  1. Підготовка до реставрації (при необхідності проводиться лікування зубів);
  2. Зняття зліпка та виготовлення за зліпком винира;
  3. Установка винира.

Завдяки вінірами можна отримати практично ідеальну посмішку. Не рекомендується використовувати вініри при неправильному прикусі, відсутності жувальних зубів або при веденні екстремального способу життя.

Вартість реставрації зуба залежить від складності випадку (наскільки зруйнований зуб), застосовуваний метод, що витрачається час і використовувані матеріали.

РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ — ЦІНИ

Реставрація зубів (косметична реставрація фотокомпозити)

1000-2000 грн