ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ

Для всіх батьків велике щастя, коли з’являються діти. І для кожного з батьків їх чадо найрозумніше, найкрасивіше, саме талановите. І звичайно ж, батьки мріють, щоб їх дитина виросла успішною і здоровою людиною.

Загальновідомо, що здоров’я будь-якої дитини в майбутньому, безпосередньо залежить від здоров’я і стану зубів. За здоров’ям зубів обов’язково треба починати стежити з дитинства, як тільки у малюка прорізався перший зубок. В нашій стоматологічній клініці, ви знайдете не тільки професійне і якісне лікування, але профілактичні процедури, завдяки яким ваша дитина зможе надовго зберегти здоров’я зубів. Наші лікарі добре розбираються в дитячій психології і вміють знайти індивідуальний підхід до всіх без винятку дітям.

Прийом в дитячій стоматології починається з комфортною психологічної атмосфери для юного пацієнта:

 • Навчання навичкам чистки зубів і поради по використанню певних засобів гігієни;
 • Захист емалі зубів фторированием;
 • Захист емалі зубів від мікроорганізмів шляхом сріблення;
 • Навчання чищенні зубів і рекомендації по вибору засобів гігієни;
 • Герметизація природних борозен в емалі нових постійних зубів;
 • Харчування зубів мінералами;
 • Лікування карієсу будь-якої складності у дітей

Інструкція для батьків:

Лікар стоматолог обов’язково зустрічається в житті кожної людини і хочеться вірити, що ви приведете свою дитину не для пізнього лікування зуба, коли він вже турбує і болить, а лікування залишить негативні враження від лікування зуба. Відвідувати стоматолога треба набагато раніше, щоб показати дитячі зубки лікаря, отримати консультацію і ваша дитина стане сприймати дитячого стоматолога, як одного і вже не буде боятися зубного кабінету. Бажано, щоб дитина сприймала відвідування лікаря стоматолога, необхідної профілактичної процедурою. Дитячі психологи радять після відвідин кабінету стоматолога, заохочувати дитину іграшкою або улюбленої солодкістю.

Необхідно пам’ятати, що навіть після прорезованія першого зуба дитини, рекомендується показати його фахівцеві, а в шість років, коли почнуть прорізуватися постійні зуби, необхідна консультація ортодонта.

Деякі поради, щоб виростити здорових дітей:

 • Необхідно, як можна частіше пропонувати дитині тверду їжу (сухарі, овочі) щоб давати навантаження жувальних м’язів, завдяки чому, у дитини будуть правильно розвиватися м’язи обличчя і зуби;
 • Навчіть дитину закінчувати прийом їжі шматочком фрукта (яблуко, груша або будь-який інший фрукт);
 • Вводите в раціон дитини якомога більше молочних продуктів, овочів, злаків і м’яса, меду і горіхів;
 • Виключіть з дитячого харчування газовані напої, сосиски і крохмальні десерти, зменшіть споживання цукрового піску, краще більше пропонуйте дитині фрукти і ягоди;
 • Поки дитина маленька, обов’язково контролюйте, як він чистить зуби (на сучасному ринку з’явилася така новинка, як ополіскувач для порожнини рота з індикатором нальоту);
 • Починайте чистити зуби з моменту прорізування першого зуба малюка;
 • Своєчасно звертайтеся до стоматолога, як тільки помітите у дитини дірочку в Зубик, а найкраще, для профілактики, показуйте дитини стоматолога раз на півроку.

Послуги дитячої стоматології в клініці NewDent

 1. Урок гігієни;
 2. Психологічна адаптація;
 3. Анестезія;
 4. Пломба з стеклоиономерного цементу;
 5. Гігієнічна чистка зубів для дітей;
 6. Герметизація фісур;
 7. Покриття фторлаком (Фторирование зубів);
 8. Сріблення;
 9. Лікування дитячого карієсу різного ступеня (девіталізуючої пов’язка, лікування каналів ампутаційна методом, пломбування каналів).

Профілактика карієсу у дітей

Профілактика карієсу у дітей – процедури спрямовані на попередження розвитку карієсу і підтримання ротової порожнини дитини здоровою. Лікарі клініки NewDent рекомендують проводити професійну чистку дитячих зубів не рідше, ніж раз в 3 місяці. Крім того, у всіх юних пацієнтів нашої клініки і їх батьків є можливість пройти уроки гігієни порожнини рота і навчитися правильно чистити зуби.

Дитячі пломби в нашій клініці складаються тільки з склоіномірні матеріалів, які є гіпоалергенними і абсолютно безпечними для дітей, а завдяки вмісту фтору, вони зміцнюють емаль.

Застосування анестезії для лікування дітей

Ми намагаємося уникати використання будь-яких анестетиків для лікування дітей. І в тих випадках, коли анестезія необхідна, перед її застосуванням дитина обов’язково проходить всі необхідні аналізи, щоб переконатися, що застосування анестезії безпечно.

Важливо! Здоров’я порожнини рота дитини багато в чому залежить від здоров’я зубів його батьків. Дослідження довели, що карієс може передаватися від батьків до дітей через поцілунок, дитячий посуд і т.д.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ — ЦІНИ

Урок гігієни

50 грн

Психологічна адаптація

50 грн

Анестезія

300 грн

Пломба з фотополімера

от 400 грн

Гігієнічна чистка зубів (дві щелепи)

1100 грн

Герметизація фісур (один зуб)

300 грн

Покриття фторлаком (одні зуб)

300 грн

Лікування ускладненого карієсу

Девіталізуючої пов’язка

200 грн

Лікування каналів ампутаційна методом

200 грн

Пломбування каналів

300 грн