Фторування дітям проводять із метою зміцнення зубної емалі з допомогою спеціальних засобів. Руйнування емалі часто призводить до виникнення болю в зубах. Така методика дозволяє позбавитися різних захворювань.

Покриття фтором зубів дітям рекомендують при виснаженні зубної емалі та як профілактика карієсу. Стоматологи використовують при цьому різні види лікувальних матеріалів.

ПОКАЗАННЯ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ

Фторування дитячих зубів можна проводити кілька разів на рік. Якщо емаль демінералізована, її захисні функції знижуються. Це призводить до розвитку патогенних бактерій та підвищеної чутливості зубів.

Часто ослаблена емаль буває в дітей віком. Це з неправильним харчуванням, що сприяє розвитку карієсу. Згодом на емалі з’являються дефекти. Якщо ігнорувати такі прояви, поступово зуби почнуть руйнуватися. Для запобігання таким наслідкам слід робити глибоке фторування дітям.

ВИДИ ФТОРУВАННЯ ЗУБІВ

Фторування зубів у дитини має різні види. визначити їх може лише лікар. Якщо регулярно вживати воду, насичену фтором, це буде надавати зміцнюючу, захисну, профілактичну дію.

У такий спосіб можна відшкодувати дефіцит речовини та робити фторування молочних зубів . Після процедури не можна пити і їсти протягом двох годин. Для проникнення іонів фтору в емаль слід повторити процедуру кожні півроку.

ПЕРЕВАГИ DR.KOZAK DENTAL CLINIC

У Dr. Kozak Dental clinic можна провести фторування зубів у маленьких дітей . Процедуру проводять високоякісними матеріалами. У клініці працюють професійні стоматологи, котрі проводять фторування пацієнтам різного віку.

Записатися на дитяче фторування зубів можна зараз. Це безболісна процедура, яку необхідно проводити дорослим та дітям. У Dr.Kozak Dental clinic комфортні умови та привітний колектив.