Вініри використовують із метою приховати дефекти зубів, які не влаштовують людину. За допомогою вінірів можна мати гарну та білу посмішку. Це пластини, які встановлюють на зовнішній бік зуба. Вони виконують функцію натуральної емалі. Вініри на зубах виглядають природно. З їхньою допомогою можна отримати досконалу посмішку. Основні переваги вінірів:

  • захисна дія від кислот та цукру;
  • тривалий термін служби (вініри можуть бути до 20 років);
  • не потребують специфічного чищення;
  • швидкість виконання процедури;
  • природного кольору.

Вініри на зуби мають очевидну користь. Крім естетичних властивостей, вініри виконують захисну функцію. Якщо у людини здорова емаль, то не потрібно встановлювати такі пластини. За наявності дефектів, що погіршують якість життя, вініри для зубів є незамінними.

ПОКАЗАННЯ ДО ВСТАНОВЛЕННЯ

Стоматологи рекомендують ставити зубні вініри усунення різних дефектів. Коли пацієнт спостерігає невелике викривлення, його можна виправити за допомогою композитних вінірів. Це чудова альтернатива брекетам. Щоб визначити, скільки коштує поставити вініри в Україні, необхідно звернутися до Dr.Kozak Dental clinic. Можливість встановлення таких пластин визначає ортодонт.

На жувальних зубах це не так помітно, як на передніх. Це створює людині психологічний дискомфорт. Потемніння може виникати після травм, лікування антибіотиками. Надмірна кількість фтору призводить до розвитку флюорозу. На емалі виникають дрібні, чорні плями. Ціна вінірів на всі зуби залежить від складності проблеми.

ВИДИ ВІНІРІВ

Щоб зрозуміти, скільки коштують вініри на всі зуби, необхідно визначити тип матеріалу та спосіб виготовлення. Можна встановити вініри на всі зуби або один. Постійні пластини вимагають ретельної роботи, іноді ювелірної. Їх виготовляють у спеціальних лабораторіях. Часто вініри вартість одного зуба залежить від складності виготовлення. Попередньо пацієнту обточують емаль та роблять зліпок. Без захисту ходити не можна, тому на зуб встановлюють спеціальну пластинку, потім знімають.

Композитні вініри можуть прослужити до 5 років. Користуються попитом, оскільки поставити вініри на всі зуби найнижча ціна. Вони містять органічні смоли та частинки скла або кераміки. Перевагою є те, що виготовити їх можна одразу у стоматологічному кабінеті. Визначити, скільки коштують зуби вініри, можна на первинному огляді.

Рідко пластини роблять у лабораторії. Тоді вініри ціна на всі зуби буде дорожчою. Накладки можуть служити до 7 років. Великої популярності користуються вініри з кераміки. Вони бувають фарфоровими та склокерамічними. Також є вініри із кераміки на оксиді цирконію. Керамічні вініри ціна за 1 зуб набагато вища, ніж на композитні.

ПЕРЕВАГИ DR.KOZAK DENTAL CLINIC

У клініці Dr.Kozak Dental clinic вініри на передні зуби ціна залежить від матеріалу, що використовується. Кваліфіковані стоматологи використовують матеріали останнього покоління. До кожного пацієнта застосовують індивідуальний підхід. Немає сенсу терпіти дефекти, що впливають на естетику зубного ряду.

Визначити, скільки коштують вініри на зуб, можна на первинному огляді у стоматолога. Лікар допоможе вибрати відповідні накладки. У клініці використовують лише сучасне обладнання, яке забезпечує якісне та швидке обслуговування.