Молочні зуби мають таку саму структуру, як і постійні. Усередині пульпи є нерв. Молочні мають більш тендітну та ніжну емаль, тому карієс у дітей буває набагато частіше. Прогресування хвороби призводить до руйнування зуба. У дітей – 20 зубів на одній щелепі та порожниною вони виростають до 4-5 років. У кожної дитини це відбувається по-різному.

Пломбування коренів молочних зубів для багатьох може здатися марним, адже такі зуби однаково випадають. Ця думка помилкова, оскільки в будь-якому віці зуби потребують правильного догляду та лікування. Передчасне видалення молочних зубів може мати негативні наслідки. На порожньому місці можуть розташуватись сусідні зуби. У майбутньому це може призвести до оклюзії.

Чекати, доки зуб із каріозною поразкою випаде, велика помилка. Згодом сусідні зуби також постраждають від карієсу. Крім того, бактерії можуть залишатися на яснах і вражати зачатки постійних зубів. Пломбування тимчасових зубів має проводитися вчасно, як і незмінних.

ОСОБЛИВОСТІ ПЛОМБУВАННЯ МОЛОЧНИХ ЗУБІВ

Молочні зуби мають коріння та кореневі канали. Коли карієс переходить у важку стадію, обов’язково знадобиться чищення та пломбування каналів молочних зубів. Інакше розвиватиметься пульпіт. Якщо дитина боїться йти до стоматолога, не варто хвилюватись. У Dr.Kozak Dental clinic співробітники знайдуть підхід до кожного клієнта, навіть найменшого.

Спочатку лікар веде бесіду з дитиною і налагоджує контакт, щоб вона могла освоїтися. Після цього дитина не відчуває сильного страху. Інакше слід розглянути можливість проведення седації. Дитину занурюють у медикаментозний сон і вона нічого не відчуває, а лікар тим часом може виконати необхідну роботу.

Маленьким пацієнтам через спеціальну маску дають дихати киснево-азотною сумішшю. Приблизно через 5 хвилин дитина занурюється у медикаментозний сон. Пломбування передніх молочних зубів проводиться без місцевої анестезії.

Якщо карієс з’явився як плями, його можна видалити. Потім лікар обробляє емаль ремінералізуючим засобом. Це необхідно для профілактики руйнування зуба у майбутньому. Сильне ураження коронки стоматолог відокремлює каріозні тканини і порожнину, що виникла, пломбує.

Коли карієс проникає у пульпу, необхідно пломбувати канали. Пломбування молочних зубів в дітей немає сенсу лише тому випадку, коли постійний зуб на підході, а молочний істотно зруйнований. Визначити, чи можна пломбувати молочні зуби має лише стоматолог, а не батьки.

Для визначення точного розташування зуба, що не прорізається, проводять рентген. Часто виникає потреба пломбувати передні молочні зуби в естетичних цілях. Тоді дитина зможе посміхатися без соромів і почуватися впевнено.

При каріозному ураженні зуб спочатку пломбується фотополімером, а потім пломбу підбирають під колір зубної емалі. Коли моляр суттєво зруйнований, має сколи, то пломбувати його заборонено. Пломбування молочних зубів необхідно робити у якісній стоматології.

ПЕРЕВАГИ DR.KOZAK DENTAL CLINIC

Пломби на молочний зуб ціна визначається індивідуально. Часто батьки не вважають за потрібне лікувати дітям молочні зуби. Це з багатьма чинниками. Основними є страх дитини і те, що молочні зуби все одно випадають. Така думка помилкова. Визначити необхідність лікування молочних зубів та каналів може визначити лише стоматолог.

У Dr.Kozak Dental clinic лікарі знаходять підхід до кожного клієнта. Пломбування молочних зубів може мати різну ціну та визначають її після огляду. У клініці комфортна та доброзичлива атмосфера, в якій дитина почуватиметься спокійно. Пломба на молочний зуб встановлюється безболісно. Найкраще проводити терапію під медикаментозним сном.