Операція синус-ліфтінга передбачає нарощування кісткової тканини в області гайморових пазух. Вони розташовані у верхній щелепі з лівого та правого боку. В основному у людей коріння зубів розташоване в гайморових пазухах. Після їх видалення виникає недостатня кількість кісткової тканини, щоби встановити імплант. Поблизу гайморових пазух розташовані шості та сьомі зуби.

Встановити імплант можна лише у тому випадку, якщо кістка на відстанні 10 мм до гайморової пазухи. Якщо цього недостатньо, то лікар має підняти її дно. Основні показання до операції синус-ліфтінга :

  • на відстані 8-10 мм до пазухи проводять закриту операцію;
  • при кістковій тканині 5-8 мм проводять відкриту операцію;
  • на відстані менше 5 мм проводять відкриту процедуру без встановлення імплантів.

Слід зазначити, що процедура синус-ліфтинг підходить не всім. До протипоказань належать: цукровий діабет, нещодавно перенесені операції, променева терапія. Ще одним із обмежень є запалення гайморових пазух. Щоб визначити осередок запалення, необхідно звернутися до ЛОР-фахівця.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Перед проведенням процедури синус-ліфтінга пацієнту призначають рентгенологічне дослідження щелепи. За знімком визначають, чи можна проводити операцію. Найточнішу інформацію можна дізнатися за результатами комп’ютерної томографії. На підставі цих даних лікар розуміє, який саме синус-ліфтінг варто проводити.

Імплантація зубів синус-ліфтинг відкритого виду починається з місцевої анестезії. Сама операція є безболісною. Другий етап складається з розрізу ясен в області відсутніх зубів. Десну відсувають вгору, щоб оголити кісткову тканину.

У порожнину, що утворилася, ставлять спеціальний матеріал. Згодом він заміщається на рідну кістку. Процедура такого виду є досить складною і проводити її може лише досвідчений лікар . Синус-ліфтинг щелепи має такі переваги:

  • збільшує обсяг кістки;
  • у процесі операції хірург може брати до уваги всі анатомічні складнощі;
  • короткий період відновлення.

Синус-ліфтинг верхньої щелепи проводиться лише за відсутності протипоказань. Крім відкритого виду операції використовують і закритий. У цьому випадку ставлять одночасно імплант та синус-ліфтінг. Розріз ясен роблять таким самим способом, як при стандартній імплантації. Спочатку хірург робить підготовку для встановлення імпланту. Перевага такого способу – мінімальна травматичність. Період реабілітації легкий та короткочасний.

ПЕРЕВАГИ DR.KOZAK DENTAL CLINIC

Синус-ліфтинг у стоматології проводять лише досвідчені лікарі. Записатися на прийом можна прямо зараз. Процедуру здійснюють з використанням стерильних, високоякісних матеріалів на сучасному обладнанні. У Dr.Kozak Dental clinic привітний колектив, лікування проводиться безболісно.

Дізнатись ціну на синусовий ліфтинг можна на прийомі у хірурга-стоматолога. Після ретельної діагностики лікар визначить можливість проведення седації.