У сучасній стоматології лікувати зуб під мікроскопом можна за різних захворювань. У момент обстеження дентальний мікроскоп дозволяє встановити точний діагноз, виявити захворювання на ранній стадії та запобігти його розвитку. За допомогою високоточного приладу лікар має можливість проводити складні операції на зубних каналах, які потребують точності. Таким способом відбувається мінімальна дія на навколишні тканини.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ ПІД МІКРОСКОПОМ

Якісне та точне обладнання використовують у терапевтичному, ортопедичному, хірургічному лікуванні зубів. Стоматологія з мікроскопом у Києві має такі переваги:

 • Можливість проводити грамотне лікування. За допомогою мікроскопа лікар прибирає пошкоджені тканини і не зачіпає здорових. Після такого лікування зуб служитиме тривалий час.
 • Тривалість терапії. За один прийом стоматолог може повністю вирішити проблему. Це зумовлено високою точністю апарату.
 • Знижується ризик запальних процесів та ускладнень.

Часто обирають лікування каналів зуба під мікроскопом. В цьому випадку порожнина зуба не проглядається. Визначити кількість каналів та їх довжину допомагає мікроскоп. Канали можуть бути вузькими, вигнутими, тому важливо уважно проводити лікування, щоб не прогаяти додатковий канал.

ВИКОРИСТАННЯ ДЕНТАЛЬНОГО МІКРОСКОПА

У стоматології дентальний мікроскоп використовують у таких випадках:

 • Точна та детальна діагностика на різних стадіях захворювання. Можливість виявити незначні, малопомітні ушкодження.
 • Ювелірна герметизація фісур. Глибокі фісури важко обробити, оскільки це потрібно робити щадним методом. Оцінити візуально глибину пошкодження неможливо. Використання мікроскопа дозволяє ретельно очистити поверхню зуба та зробити підготовку до герметизації.
 • Пломбування каналів під мікроскопом . Також можна використовувати для полірування запломбованих зон. Це важливо не тільки в естетиці, а й під час лікування. Використання мікроскопа дозволяє забезпечити ідеальну поверхню зуба, без мікротріщин.
 • Тонка реставрація зуба.
 • Малоінвазивні операції. Мікроскоп надає можливість використовувати надтонкий інструмент. В результаті операції спостерігається швидке загоєння.

Лікування каналів під мікроскопом у Києві є незамінним. У такий спосіб можна швидко і точно пролікувати найглибші канали. Мікроскоп дозволяє оцінити ширину, глибину, спрямованість каналу. Зручно видаляється рідина, що допомагає запобігти розвитку кісти.

Пломбування каналів під мікроскопом дозволяє зробити це якісно. Важливо остаточно запломбувати канал, інакше виникнуть ускладнення. Сильне збільшення дає можливість виявити неконтрастні пломбувальні матеріали та видалити їх. Ціна лікування каналів під мікроскопом залежить від складності маніпуляцій.

Основна перевага такого методу – тридцятикратне збільшення. Від цього залежить якість лікування пульпіту, періодонтиту. При таких захворюваннях дуже важливо повністю видаляти осередок інфекції.

ПЕРЕВАГИ DR.KOZAK DENTAL CLINIC

Лікування та розпломбування каналів під мікроскопом ціна залежить від складності роботи. Вартість визначається індивідуально. Проводити лікування під мікроскопом можуть лише спеціально навчені стоматологи. Досвідчені фахівці проводять лікування коренів зубів під мікроскопом та багато інших маніпуляцій. Основні переваги компанії:

 • висококваліфіковані спеціалісти;
 • сучасне обладнання;
 • лікування без стресу та ускладнень;
 • індивідуальний підхід до кожного;
 • широкий спектр послуг.

Лікування кісти зуба під мікроскопом проводиться швидко та ефективно. Високоточне обладнання дозволяє прискорити процес лікування та використовувати менше анестезії. Така методика нешкідлива. Будь-яке захворювання легко піддається лікуванню першої стадії розвитку, тому слід регулярно проводити профілактичний огляд у стоматолога.