Металеві брекети – стандартний метод лікування дефектів зубощелепного апарату. Конструкції такого виду мають сірий колір, що відрізняються від натурального кольору зубної емалі. Металевий брекет видно на зубах, виглядає неестетично, але такий недолік компенсується високою ефективністю.

Лікування металевою брекет-системою відбувається швидко. Вони ефективно справляються з тяжкими клінічними випадками, пов’язаними з корекцією прикусу. Ще однією перевагою є те, що ціна металевих брекетів є доступною.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ

Брекети металеві виготовляють із нікелевих сплавів. Системи мають високу міцність, але можуть викликати у пацієнтів алергію. У таких випадках пацієнтам можуть рекомендувати системи із золотим напиленням. Звичайно, вони дорожчі, але гіпоалергенні.

Брекети залізні бувають лігатурними та безлігатурними. У першому вигляді кріпляться спеціальними гумками – лігатурами. Їх необхідно постійно змінювати та коригувати силу дуги. Для цього пацієнт повинен часто відвідувати лікаря, оскільки самостійно виконати цю процедуру неможливо.

Безлігатурні металеві брекети можуть мати дорожчі ціни. Вони без лігатури, а дуга фіксується спеціальним замком. Такі системи більш комфортні та швидко допомагають зробити корекцію прикусу.

Переваги металевих брекет-систем :

  • справляються з будь-якими дефектами прикусу;
  • прості у догляді;
  • доступна вартість;
  • міцні, на відміну аналогів;
  • не вбирають яскраві пігменти їжі та напоїв.

Металеві брекети мають доступну ціну, але, незважаючи на це, є певні недоліки:

  • ризик подразнення слизових оболонок порожнини рота;
  • низька естетика;
  • ризик алергії.

Кожен брекет фіксують за допомогою спеціального клею. Ця процедура триває довго. Можливість встановлення систем визначає лікар з огляду на показання.

ПЕРЕВАГИ DR.KOZAK DENTAL CLINIC

Дізнатися, які ціни мають металеві брекети, можна у цій клініці. Досвідчені ортодонти встановлюють їх щоденно. У клініці бездоганна репутація та доброзичливий колектив. Встановити металеві брекет-системи може кожна людина. Записатися на прийом можна зараз, не відкладаючи візит до лікаря. Після діагностики стоматолог зможе визначити ціни металевих брекетів.