ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ

У Стоматологічної клініці NewDent можна отримати якісне лікування зубів без болю і страждань. Наші фахівці швидко і безболісно впораються з карієсом, застосовуючи швидкодіючі анестезуючі засоби нового покоління. Терапевтична стоматологія займається лікуванням каналів зубів і відновленням твердих тканин зуба (дентину, емалі).

В нашій клініці застосовуються 100% імпортні матеріали та обладнання від провідних світових виробників. Використовуються сучасні методики та перевірені часом.

Лікування карієсу

Карієс – процес незворотний, тому при виявленні каріозної порожнини необхідно якомога швидше звернутися до стоматолога, в іншому випадку подальше руйнування зуба призведе до пульпіту, періодонтиту або кісти зуба, і тоді вас вже «змусить» звернутися до стоматолога нестерпний зубний біль. При цьому вартість лікування зубів буде вище, оскільки доведеться обробляти і пломбувати канали. Також не можна забувати, що запущений каріозний процес може стати джерелом безлічі проблем зі здоров’ям.

Лікування карієсу полягає в формуванні порожнини і постановці пломби.

Пломбування зубів

Пломба відновлює дефект зуба і його функцію.

При пломбуванні зубів ми використовуємо тільки матеріали світлового підтверджені провідних західних виробників Filtek Z250, Filtek Supreme (3M-Espe, США), Esthet-X, Spectrum (Dentsply, США), Herculite ( Kerr, США), Charisma (Kulzer, Німеччина).

Реставрація поєднує лікування зубів з художньою роботою по відтворенню естетики (форми і кольору зуба, відповідних природною).

Найважливішою і складною частиною терапевтичного лікування зубів є лікування каналів.

Лікування пульпіту

Пульпіт – це запалення пульпи зуба, яке зазвичай є ускладненням карієсу. Якщо раніше при пульпіті зуби доводилося видаляти, то сучасна стоматологія дозволяє зберегти зуб і уникнути протезування.

Каріозна порожнина не була виявлена вчасно, або процес руйнування був швидкоплинним, і ось зуб починає різко реагувати на температурні подразники. Це означає, що ми маємо справу з ускладненням карієсу, коли відбулося інфікування нервово-судинного пучка (пульпи) всередині зуба. Найчастіше це супроводжується больовими відчуттями, хоча зустрічається і безсимптомний хронічний пульпіт. Лікування пульпіту полягає у загибелі і витяганні пульпи, механічної і медикаментозної обробки каналів і їх пломбування. Механічна обробка каналу – формування анатомії каналу, необхідної для його якісного пломбування. Медикаментозна обробка каналу – якісне видалення залишків пульпи, щоб виключити процеси її розкладання після пломбування каналу.

Лікування періодонтиту

Періодонтит – запалення періодонта, тобто тканин, що оточують зуб. Основним симптомом є болі при накусиваніі. Періодонтит виникає або внаслідок неякісної пломбування каналів, наприклад, коли не були повністю видалені залишки пульпи, і інфекція поширюється за межі зуба. Необхідно термінове лікування, оскільки запалення може привести до утворення кісти або викликати інше ускладнення – «періостит», запалення кісткової тканини щелепи. Для лікування зубів і невеликих кіст використовують спеціальні лікувальні пасти, якими пломбують канал з виведенням «за верхівку» кореня зуба. У більш запущених випадках доводиться видаляти кісту хірургічно, іноді навіть видаляючи при цьому частина кореня пошкодженого зуба (цістоектомія з резекцією верхівки кореня). Терапевтичне лікування періодонтиту зазвичай проводиться в 3 відвідування. Іноді певну складність викликає Розпломбування каналів, особливо якщо вони були раніше запломбовані за застарілою технологією – цементом або резарцін-формаліновим методом. Іноді за одне відвідування вдається розпломбувати тільки один або два канали. Вартість лікування зубів київ важко визначити заздалегідь, оскільки це залежить від різних факторів: кількість каналів в зубі, ніж вони були запломбовані, наявність кісти і її параметри.

ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ — ЦІНИ

Лікування карієсу

Постановка пломби 1-ої категорії (лікування поверхневого карієсу)

700 грн

Постановка пломби 2-ої категорії (лікування середнього карієсу)

800 грн

Постановка пломби 3-ї категорії (лікування глибокого карієсу)

900 грн

Косметична реставрація зубів композитом

1000 – 2000 грн

Закриття клиновидного дефекту

700 грн

Лікування ускладнень карієсу (пульпіт, періодонтит)

Розпломбування 1-го каналу зуба

300 грн

Витяг чужорідного тіла з каналу зуба

800 грн

Зняття металевої пломби

500 грн

Медична обробка каналу

100 грн

Пломбування одного каналу зуба

300 грн

Лікування кіст (багатоетапний)

від 350 грн

Тимчасове пломбування каналів зуба (Calasept, Metapex)

200 грн

Тимчасове пломбування каналів зуба (Абсцес Ремеди)

150 грн