Пломбування зубів
Процедура пломбування зубів починається з ретельного огляду. Лікарю може знадобитися рентген зуба, що дозволить розібратися в ступені пошкодження і необхідності проведення ендодонтичного лікування.
Детальніше
Лікування карієсу
Карієс – є одним з найбільш поширених захворювань зубів. З’являється в результаті втрати мінералів зубної емалі і появи в ній дефектів.
Детальніше
Видалення зубів
Видалення зуба є найпоширенішою хірургічною операцією. У деяких випадках вона є єдиним способом позбавлення від зубного болю, а іноді дає серйозні ускладнення.
Детальніше
Реставрація зубів
У наші дні ми все частіше звертаємося до медицини не тільки за здоров’ям, а ще й за красою. Не всім нам, на жаль, від природи дісталися гарні зуби з ідеальною формою і з віком можуть відбуватися різні неприємності, наприклад скол частини зуба, нерівна форма або інші дефекти.
Детальніше
Установка вінірів
Першим кроком до успішного налагодження контакту з людиною, є посмішка і якщо через поганий стан зубів вона у вас негарна, то може перетворитися з запоруки успіху в причину провалу ваших планів. Карієс, відколи й інші дефекти зубів в «зоні посмішки» – все це допоможуть виправити вініри.
Детальніше
Протезірованіе зубів
Ортопедична стоматологія – діагностика і лікування порушень цілісності і функції зубощелепної системи методом протезування зубів або установки регулюючих апаратів, іншими словами корекція естетичної стоматології пацієнта.
Детальніше
Хірургічна стоматологія
Хірургічна стоматологія – сучасний комплекс заходів, що включає такі методи лікування як: операції по збереженню зубів, підсадка кісткової тканини, підготовка і імплантація зубів, ортодонтичні операції, а також різноманітні естетичні операції в пародонтології.
Детальніше
Дитяча стоматологія
Для всіх батьків велике щастя, коли з’являються діти. І для кожного з батьків їх чадо найрозумніше, найкрасивіше, саме талановите. І звичайно ж, батьки мріють, щоб їх дитина виросла успішним і здоровим людиною.
Детальніше
Імплантація зубів
Імплантація зубів – сучасна процедура відновлення відсутнього зуба чи групи зубів, що дозволяє отримати бажаний функціональний і естетичний ефект без шкоди здоровим зубах.
Детальніше
Відбілювання зубів
Протягом життя зуби можуть змінювати колір через різних факторів: куріння, кави, чай, червоне вино та інші фарбувальні продукти. Також з віком зуби стають темнішими. Але це можна виправити за допомогою процедури відбілювання зубів київ.
Детальніше
Ортодонтія
За допомогою посмішки можна розташувати до себе співрозмовника або відчути впевненість в собі. Приваблива усмішка допомагає впоратися з різними труднощами, але не секрет, головні помічники в цьому – рівні зуби.
Детальніше
Пародонтологія
Пародонтологія займається профілактикою і лікуванням патологій пародонту. До пародонту ставляться органи і тканини, які розміщені навколо зуба – ясна, кісткова тканина, в якій розташований корінь зуба і зв’язковий апарат зуба.
Детальніше
Вектор - терапія
Однією з актуальних проблем сучасної людини є пародонтит, так як він є головною причиною втрати зубів у віці від 35 років.
Детальніше
Кюретаж - лікування ясен
Захворювання ясен є однією з найбільш зустрічаються проблем в стоматології. Кюретаж пародонтальних кишень – процедура, яка проводиться при лікуванні ясен.
Детальніше
Гігієна порожнини рота
Попередити захворювання зубів і ясен набагато простіше і дешевше, ніж їх лікувати!
Для того, щоб зберегти свої зуби і ясна здоровими в першу чергу потрібно навчиться правильно доглядати за порожниною рота.
Детальніше