ВЕКТОР - ТЕРАПІЯ

Однією з актуальних проблем сучасної людини є пародонтит, так як він є головною причиною втрати зубів у віці від 35 років. А поширеність його серед дорослого населення розвинених країн Європи і США досягає 60-80%.

При прогресуванні захворювання між зубом і яснами утворюється простір – зубодесневой кишеню, який, поступово заглиблюючись, заповнюється патологічним вмістом. Підтримуюча зуби кістку піддається постійному руйнуванню. В результаті зуби розхитуються, і їх можна втратити.

Буквально ще кілька років тому всі існуючі методи лікування пародонтиту були або малоефективні, або травматичні. Сьогодні ж ми можемо з упевненістю стверджувати – апарат “Вектор” відкрив нову епоху в лікуванні захворювань пародонту!

Апарат “Vector” (Вектор) – неінвазивна пародонтальная терапія. Це свого роду чудо високих технологій в стоматології. Метод дозволяє працювати з ураженими інфекцією тканинами на мікрорівні. Він ефективний при будь-яких формах пародонтиту, навіть важких і швидкопрогресуючих, що приводили раніше за 2-3 роки до втрати зубів.

Наш 5-річний досвід використання “Вектора” – є підтвердження унікальності і успішності методики. Результати вражають!

Апарат “Вектор” діє на причину: видаляє зубний камінь під яснами і токсини, швидко і ефективно знешкоджує бактерії, що знаходяться глибоко в пародонтальних кишенях і викликають захворювання. Іншими словами прибирає запалення в мало доступних раніше місцях і створює умови для зміцнення зуба в яснах.

Принцип роботи апарату “Вектор”

За допомогою ультразвукових коливань створюється зона, в якій гинуть патогенні бактерії, а найдрібніші частинки очищає порошку полірують поверхню кореня зуба. Кишені інтенсивно промиваються водою очищаючи від мікроостатков зубного каменю, які неможливо прибрати іншими способами настільки ж щадяще, як це робить апарат “Вектор”. В результаті: зміцнюються ясна, зменшується або припиняється рухливість зубів, призупиняється прогресування кісткових навколозубних кишень, усувається неприємний запах з рота.

Пацієнти дуже позитивно сприймають терапію, без використання ультразвукових приладів, і методи, коли не використовуються прилади з ефектом вібрації, є щадними, скорочують час лікування різних видів пародонтитів і в багатьох випадках дозволяють обійтися без анестезії. Повна процедура в залежності від кількості зубів, що залишилися і занедбаності випадку займає від 40 хвилин до 2 годин. І все це – не пошкоджуючи м’які тканини.

Через 2 3 дні після сеансу наші пацієнти відзначають стан особливого комфорту, легкості і відчуття здоров’я в порожнині рота.

Завдяки апарату “Вектор” лікування пародонтиту проходить:

  1. Безболісно;
  2. Швидко;
  3. Не травматично;
  4. Ефективно на ранніх стадіях захворювання;
  5. Дозволяє уникнути складної і травматичної операції.

Коли застосовується система “Вектор”:

  1. На початкових стадіях захворювань пародонту;
  2. Як підтримує профілактичний засіб після проведення пародонтологического лікування;
  3. Профілактика відторгнення імплантів;
  4. Профілактика ясен при великих обсягах протезування (металокераміка, замкові Бюгель і т.д.).

Пам’ятайте, якщо у Вас: на зубній щітці залишається кров, відчуття, що ясна “сверблять”, на зубах є помітні відкладення або наліт, турбує рухливість зубів, неприємний запах з рота то Вам необхідна консультація лікаря-пародонтолога.

Регулярний контроль за реинфекцией кишень, а також сучасні дієві профілактичні заходи допоможуть вам назавжди зберегти ваші ясна здоровими.

ВЕКТОР - ТЕРАПІЯ — ЦІНИ

Терапія системою “Vector

3000 грн