ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В КИЄВІ

Протягом життя зуби можуть змінювати колір через різних факторів: куріння, кави, чай, червоне вино і інші фарбувальні продукти. Також з віком зуби стають темнішими. Але це можна виправити за допомогою процедури відбілювання зубів київ.

Наша стоматологічна клініка пропонує Вам пройти процедуру відбілювання зубів в Києві:

Механічний принцип відбілювання – зуби очищаються за допомогою спеціальної насадки, через яку подається під тиском суміш чистячого порошку з додаванням води та стиснутим повітрям. Даний спосіб очищає наліт, бактерії, “поклади” пігментів від кави, чаю та сигарет;

Відбілювання зубів ультразвуком. На емаль проводиться щадне дію, при цьому усуваються навіть зубні камені. У висновку зуби обробляються поліруючої пастою, яка в подальшому відштовхує фарбувальні елементи. Технологія передбачає ультразвукової скейлер (вплив ультразвуком і водою). Подібна технологія справляється з багаторічними і досить щільними зубними відкладеннями;

Відбілювання зубів лазером – безпечний і ефективний метод відбілювання (висвітлення на 8 – 12 тонів, з’являється перловий блиск). Процедура проводиться з використанням сучасного обладнання. Лазер впливає на зуби дуже м’яко, при цьому крім відбілювання додатково зміцнює їх;

Фотовідбілювання. На зуби наноситься спеціальний розчин, який за рахунок галогенні світла виділяє кисень і вступає в реакцію з темними плямами. Даний спосіб добре підходить для зубів зі сколами і тріщинами, оголеними коренями, нещільними пломбами, тобто чутливими зубами. Фотовідбілювання виходить дуже яскравим, як порцелянові зуби, що ні для всіх підходить. Але правильний догляд зберігає колір зубів, протягом усього життя.

Відбілювання зубів системою Air Flow – дозволяє відновити природну білизну зубів, повністю безпечна і безболісна. Ефект відбілювання відбувається моментально – спеціальна лікувальна суміш під великим напором подається на зуби, усуваючи наліт і поліруючи поверхню. Даним методом можна користуватися навіть при наявності пломб.

В даний час існує велика кількість методів відбілювання зубів і одним з найпопулярніших серед них є домашнє відбілювання зубів.
Домашня технологія відбілювання зубів – спеціальні набори і гелі (набір кап з відбілюючим гелем) застосовуються курсом від тижня до місяця. Мають хімічний принцип дії, який грунтується на здатності реагувати і руйнувати різні пігменти і зубний наліт. Часу на підготовку капи в нашій клініці йде трохи – в межах однієї години.

Наша клініка використовує препарати для відбілювання зубів передових світових виробників. Всі ці препарати ми підбираємо кожному індивідуально в залежності від стану емалі і кольору зубів. В основному ми віддаємо перевагу німецькому виробникові, лідеру в препаратах для відбілювання зубів київ.

Процедура відбілювання зубів триває близько 30 хвилин, при цьому у Вас не з’являється відчуття дискомфорту або болю в процесі відбілювання зубів.

Для уникнення фарбування емалі і для поліпшення ефекту відбілювання зубів після процедури ми рекомендуємо Вам 1-2 дня утриматися від:

  • кава, чорного чаю;
  • червоного вина;
  • бажано 1 день не курити.

Скористатися послугою Відбілювання зубів київ можна в нашій клініці New Dent.

ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ — ЦІНИ

Офісне відбілювання зубів (2 щелепи)

2500 грн

Домашнє відбілювання зубів (1 шприц)

1000 грн

Домашнє відбілювання зубів (набір кап з відбілюючим гелем 10 шт.)

3000 грн

Виготовлення індивідуальних кап для відбілювання зубів (2 шт.)

1000 грн