Відсутність зубів супроводжується дискомфортом. Це порушує естетику та має негативний вплив на здоров’я людини. Від функції зубів залежить функція травної системи. Імпланти Штрауманн використовують для відновлення зубного ряду та гарної усмішки. Виробляють їх у Швейцарії. Найкращі клініки вибирають Штрауманн із-за високої якості.

Багато залежить від лікаря, який робитиме імплантацію. Виробник гарантує високу якість та тривалий термін служби продукції. Такі імплантати можна використовувати для відновлення будь-якої кількості зубів. Імплант Штрауманн має вищу ціну, ніж інші виробники. Це пов’язано з довговічністю та високою якістю.

ВИДИ ІМПЛАНТІВ

Імпланти Штрауманн бувають трьох видів, які призначені за певних показань:

  • Standard;
  • Standard Plus;
  • Tapered Effect.

Вони унікальні – спеціальні опори впливають зростання кісткової тканини вглиб імпланту. Він досить сильно фіксується у тканині та не підвищує чутливості інших зубів. Запатентована поверхня імпланти Straumann є ще однією перевагою та належить до висококласних швейцарських брендів. Імплант швидко приживається, цей процес є безболісним. Через 6 тижнів після операції можна активно використовувати. Імпланти Штрауманн мають високу ціну, дізнатися її можна на прийомі у лікаря.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Straumann імпланти мають такі переваги:

  • виготовлення з біосумісного титану та унікальної поверхні, за рахунок чого відбувається швидке приживлення, без алергії та запалення;
  • можливість встановлення після видалення різців, з атрофією кісткової тканини, при цукровому діабеті та гепатиті;
  • стерильність та відсутність ризиків інфекції;
  • естетика;
  • легкість та простота в установці;
  • довічна гарантія.

Імплант straumann має досить високу ціну, ніж інші бренди. Це цілком виправдано високою якістю та довговічністю. Часто стоматологи рекомендують Straumann для встановлення на передніх зубах. Це пов’язано з високою естетикою, яка потрібна для передніх зубів. Безперечно, краще один раз поставити імплантати Straumann на все життя.

ПЕРЕВАГИ DR.KOZAK DENTAL CLINIC

Купити straumann імпланти можна у клініці Dr.Kozak Dental clinic в Україні. Досвідчені хірурги-стоматологи займаються встановленням таких імплантів. Швейцарська стоматологія в Києві є дуже популярною та затребуваною. Це обумовлено високою якістю та довговічністю.

Імпланти Straumann мають досить високі ціни, але це пов’язано із високою якістю. У клініці встановлюють лише оригінальні імпланти. Пацієнт проходить попередньо огляд та діагностику високоякісним обладнанням. Потім лікар визначить, яку ціну матиме імплант Straumann.