Коронки із металокераміки служать кілька десятків років. Це надійні конструкції, що забезпечують естетичний вигляд зубів. Метал із пластиковим наповненням є бюджетним. В одному матеріалі поєднується міцність та естетика. Завдяки металевому каркасу, конструкція є міцною. Керамічне покриття зовні нічим не відрізняється від природних зубів.

Процес виготовлення конструкцій:

 • по зліпку проводиться відлив металевої основи (для цього використовують хромо-нікелевий сплав, в окремих випадках дорогоцінні матеріали);
 • поверх металевої основи наносять керамічну масу (ріжучий край при цьому прозорий і не відрізняється від природного);
 • покриття глазур’ю є завершальним етапом (за допомогою глазурі поверхня має блиск і виконує захисні функції).

Ціна металокераміки на зуб визначається кожного пацієнта на первинному прийомі у стоматолога.

ПЕРЕВАГИ МЕТАЛОКЕРАМІЧНОЇ КОНСТРУКЦІЇ

Коронка з металокераміки має високу зносостійкість і міцність. Конструкція витримує великі жувальні навантаження. Термін служби складає 10-15 років. Керамічне покриття має максимальну схожість із натуральною емаллю. Стоматолог пропонує вибір кольору, який буде відповідати природному.

За наявності незначного сколу кераміки його можна відреставрувати на прийомі у стоматолога. Суть процесу нагадує пломбування.

Ціни на коронки з металокераміки невисокі, якщо конструкції виконані із хромо-нікелевого сплаву. З недоліків можна виділити більшу товщину ковпачка. Стоматолог повинен суттєво обточити зуб перед встановленням такого протеза. Сильне сточування зуба супроводжується певними обмеженнями.

 

Природна емаль майже прозора. Керамічне покриття після нанесення на емаль втрачатиме прозорість. Протез має непоганий зовнішній вигляд, але його важко назвати бездоганним. Якщо каркас виконаний із недорогого матеріалу, то не буде гіпоалергенним. Під постійним впливом слини може бути окислення. Алергічні реакції трапляються дуже рідко.

ПОКАЗАННЯ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ

Металокерамічна коронка встановлюється за наявності таких показань:

 • сильне руйнування природної коронки;
 • виконання протезування на імпланті, культовій вкладці;
 • дефекти певних зубів;
 • алергічні реакції на вироби із пластмаси.

Ціна на металокерамічні коронки залежить від багатьох факторів. Незважаючи на велику кількість переваг, таке протезування має певні протипоказання:

 • схильність до стирання зубів;
 • протезування у дитячому та підлітковому віці;
 • особливості натуральних коронок (стоншення);
 • аномалії прикусу.

Металокерамічна коронка встановлюється після схвалення лікаря. Такий вид протезування є універсальним і використовувати його можна на будь-якому зубі. Ціна коронки із металокераміки залежить від матеріалів, з яких вона виготовлена.

Золотокераміка використовується рідше. У цьому випадку коронки виготовляють на основі золота та його сплавів. Основна перевага полягає в тому, що такий метал є гіпоалергенним і не окислюється. Золота металокераміка набагато дорожча за звичайні сплави.

ПЕРЕВАГИ DR.KOZAK DENTAL CLINIC

Ціна на зуби з металокераміки в Україні залежить від матеріалів, що використовуються. Досвідчені стоматологи підбирають вид протезування, що підійде пацієнту. Лікування в Dr. Kozak Dental clinic проводиться якісно і без стресу. У клініці використовують лише сучасне обладнання та високоякісні матеріали.

Коронка на зуб із металокераміки встановлюється за два прийоми. На першому лікар оцінює стан зубів та ступінь їх ушкодження, робить зліпок для майбутньої коронки. Коли металокерамічна коронка буде готова, пацієнт приходить другий прийом. Після приміряння лікар встановлює коронку. Варто зазначити, що у клініці Dr.Kozak Dental clinic має доступну ціну на металокерамічні зуби.