Лінгвальні брекети – один із видів ортодонтичних конструкцій, які встановлюють на внутрішню частину зубного ряду. На відміну з інших брекет-систем, лінгвальний брекет непомітний на зубах. Такий спосіб має ще назву ” внутрішні брекети” .

Актуально ставити пацієнтам, які мають комплекси та соромляться стандартних конструкцій. Сучасні конструкції поставити може лише лікар. Брекети на внутрішній бік зубів встановлюють при тих самих показаннях, як і звичайні. Вони дають схожий ефект. Перевагою є те, що людина не соромиться усміхатися, робити фото.

Внутрішні брекети мають доступну ціну. Особливість методики полягає у ретельній гігієні ротової порожнини. Пацієнту знадобиться спеціальна щітка, зубна нитка, іригатор, стоматологічний йоржик. Особливо ретельно слід очищати проміжки між зубами. Після кожного їди необхідно полоскати рот спеціальними стоматологічними ополіскувачами.

МЕТА ЗАСТОСУВАННЯ ТА ЕТАПИ ВСТАНОВЛЕННЯ

Лінгвальна брекет-система встановлюється для естетичного вирівнювання зубного ряду, виправлення дефектів прикусу. Таку невидимість мають ще елайнери, але вони не справляються з тяжкими дефектами. Лінгвальні брекети мають доступну ціну.

Необхідність встановити брекети лінгвальні визначає лікар після огляду та діагностики. Також він підкаже, яка брекет-система буде більш ефективною. Основні етапи встановлення:

  • консультація ортодонту;
  • професійне чищення зубів;
  • рентгенівський знімок;
  • встановлення дуги, накладок та інших елементів;
  • фіксація.

Установка лінгвальних брекетів в Україні має демократичні ціни. Часто їх ставлять підліткам та дітям, які комплексують і не бажають бути об’єктом глузувань. Лінгвальні брекети можна поставити в клініці Dr.Kozak Dental clinic. Тут працюють досвідчені ортодонти, які знайдуть підхід до кожного пацієнта. Визначити, які ціни матимуть лінгвальні брекети, можна на прийомі у лікаря.

Установка провадиться з використанням високоякісних матеріалів. Пацієнт проходить лікування у комфортній обстановці та без болю. Записатися на консультацію можна у зручний час.