Художня реставрація зубів – методика, яку використовують у стоматології відновлення функцій зубів. Для цього використовують різні матеріали. Актуально тріщинах у зубах. Художня реставрація відновлює здоровий та естетичний вигляд.

Методика може використовуватись при руйнуванні зубів. Також її рекомендують людям, яких не влаштовує природна форма чи колір зубів. Художнє реставрування зубів є актуальним за наявності проміжків.

СПОСОБИ ХУДОЖНЬОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ

У стоматології художня реконструкція зубів проводиться у різний спосіб. Здебільшого при цьому використовують композитні матеріали. Композит накладають на поверхню зуба. Сучасні стоматологи використовують для художньої реставрації зубів композити останнього покоління.

При правильному та хорошому догляді реставрація тримається до 7 років та більше. Багато залежить від ступеня пошкодження зуба та дотримання правил догляду. Художня реставрація передніх зубів – це чудовий вибір для отримання здорової, красивої посмішки. Методика буде особливо актуальною людям, які мають щілину між верхніми передніми зубами. Після реставрації зубний ряд набуде естетичного вигляду.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ДОГЛЯДУ

Після процедури існують деякі обмеження, яких пацієнт повинен суворо дотримуватися. Насамперед це пов’язано з харчуванням. Композити мають властивість змінювати колір. На це впливають яскраві пігменти у складі їжі. Щоб художня реставрація переднього зуба зберігалася довго, потрібно дотримуватися правил гігієни:

  • щодня чистити зуби, вранці та ввечері;
  • після кожного прийому їжі полоскати рот;
  • використовувати якісні засоби для гігієни;
  • користуватися флосами та іригаторами.

Після проведення процедури важливо дотримуватися порад лікаря.

ПЕРЕВАГИ DR.KOZAK DENTAL CLINIC

Естетична реставрація зубів ціна визначається індивідуально. Все залежить від складності проблеми та кількості зубів, які потребують реставрації. У Dr.Kozak Dental clinic працюють досвідчені, кваліфіковані стоматологи. Процедура виконується за допомогою композитних матеріалів останнього покоління. Переваги клініки:

  • сучасне, інноваційне обладнання;
  • широкий спектр послуг;
  • якісне обслуговування;
  • підхід до кожного клієнта;
  • приємна та комфортна атмосфера;
  • лікування без стресу

Художня реставрація зубів без обточування проводиться за допомогою люмінірів. Це спеціальні ультратонкі накладки, які встановлюють на зуби без обточування. Використовують у таких випадках, як і композитні матеріали. Основна відмінність люмінірів у тому, що встановлювати їх можна лише на передні зуби. Отримати красиву та бажану посмішку можна у клініці Dr.Kozak Dental clinic.