Імпланти Megagen є справжнім відкриттям у стоматологічній сфері. Дентальна імплантація дозволяє відновити зубний ряд. Для цього в кісткові тканини впроваджують штифт із медичного титану, на який встановлюють коронку. Megagen імплант має перевагу, оскільки після встановлення імпланта в кістку лікар може відразу переходити до протезування.

Спеціальне покриття впливає процес приживлення імпланту. Завдяки унікальному дизайну можна досягти стабільності імплантату в кісткових тканинах будь-якого типу. Megagen імпланти бувають різними. Виробник випускає багато систем, але найпопулярнішими є AnyOne та AnyRidge.

Завдяки таким системам можна виконувати одноповерхове протезування. Процедура триває приблизно півгодини. Корейські імпланти MegaGen AnyOne мають високу естетику та дозволяють отримати надійний результат. Можна встановлювати навіть коли ложе має невеликий діаметр.

Імпланти Мегаджен AnyRidge – це системи люкс-класу. Можна встановлювати у порожнині різної м’якості. Імплантація проводиться одноповерховим, трансгівальним, класичним способом.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Мегаджен імпланти – ідеальне рішення для пацієнтів, у яких діагностовано недостатню кількість кісткової тканини. Довжина імплантатів невелика, тому їх можна встановити у найважчих випадках. Імпланти megagen мають досить високу ціну. Це пов’язано з високою якістю та надійністю систем. Корейські імпланти MegaGen мають такі переваги:

  • висока естетичність;
  • можливість встановлення у будь-якому типі кісткової тканини;
  • немає необхідності проводити свердління;
  • прийнятна ціна;
  • широкий асортимент розмірного ряду;
  • практично повна відсутність протипоказань.

Імпланти Megagen мають відносно доступну ціну в порівнянні з іншими високоякісними брендами. Дізнатися докладну інформацію можна на прийомі у хірурга-стоматолога.

ПЕРЕВАГИ DR.KOZAK DENTAL CLINIC

Мегаджен імплант часто вибирають для встановлення в клініці Dr.Kozak Dental clinic. Хірурги використовують лише оригінальні системи. Варто зазначити, що імплантація Megagen підходить майже всім пацієнтам. Це зумовлено унікальністю та високою якістю.

У клініці працюють досвідчені лікарі, котрі проводять протезування за допомогою таких імплантів. Пацієнт може бути впевненим у високій якості виконаних робіт. Імплант Megagen часто рекомендують ставити на передні зуби через високу естетику. Також після огляду лікар визначає, яку матимуть корейські імпланти ціну.