Стоматологія в Києві «NewDent»

+38 (044) 331 48 27
+38 (097) 927 58 93

Стоматологічні послуги

Весь спектр стоматологічних послуг в клініці "NEWDENT". Наша клініка надає лікування, якість якого відповідає всім передовими світовими технологіями і стандартам

Стоматологічні послуги в Києві

Лікування зубів

Лікування зубів

У Стоматологічної клініці NewDent можна отримати якісне лікування зубів без болю і страждань. Наші фахівці швидко і безболісно впораються з карієсом, застосовуючи швидкодіючі анестезуючі засоби нового покоління. Терапевтична стоматологія займається лікуванням каналів зубів і відновленням твердих тканин зуба (дентину, емалі).
У нашій клініці застосовуються 100% імпортні матеріали та обладнання від провідних світових виробників. Використовуються сучасні методики та перевірені часом.

Лікування карієсу

Лікування карієсу

Карієс - є одним з найбільш поширених захворювань зубів. З'являється в результаті втрати мінералів зубної емалі і появи в ній дефектів. Карієс зубів є незворотнім процесом, який викликає демінералізацію твердих тканин зуба (емалі, дентину і цементу) і руйнування органічної речовини зуба.
На ранніх стадіях карієс звернемо, тому своєчасне звернення до лікаря-стоматолога та правильна гігієна ротової порожнини відіграють найважливішу роль в профілактиці карієсу і його успішному лікуванні.

Видалення зубів

Видалення зубів

Видалення зуба є найпоширенішою хірургічною операцією. У деяких випадках вона є єдиним способом позбавлення від зубного болю, а іноді дає серйозні ускладнення. Перед тим, як відправитися до стоматолога, кожен пацієнт повинен знати, що потрібно робити до і після видалення зуба, а що категорично протипоказано.

Реставрація зубів

Реставрація зубів

У наші дні ми все частіше звертаємося до медицини не тільки за здоров'ям, а ще й за красою. Не всім нам, на жаль, від природи дісталися гарні зуби з ідеальною формою і з віком можуть відбуватися різні неприємності, наприклад скол частини зуба, нерівна форма або інші дефекти. Так використовуючи різні методи реставрації зубів стоматолог допомагає нам стати володарем красивої посмішки.

Дентікюр

Дентікюр

Красива і здорова усмішка є символом успішності в сучасному суспільстві, робить нас більш впевненими і надає відчуття благополуччя. Все це можна відчути на собі, пройшовши нову процедуру європейського рівня - Дентікюр в стоматологічній клініці "NewDent".

Протезування зубів

Протезування зубів

Ортопедична стоматологія - діагностика і лікування порушень цілісності і функції зубощелепної системи методом протезування зубів або установки регулюючих апаратів, іншими словами корекція естетичної стоматології пацієнта. І все ж слід зазначити, що основу ортопедичної стоматології становить відновлення та протезування зубів.
Протезування зубів в сучасній стоматології діляться на такі види як: мікропротезування, знімне протезування і незнімне протезування, протезування на імплантатах, бюгельне протезування, мостовидной протезування, умовно-знімне протезування.

Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія - сучасний комплекс заходів, що включає такі методи лікування як: операції по збереженню зубів, підсадка кісткової тканини, підготовка і імплантація зубів, ортодонтичні операції, а також різноманітні естетичні операції в пародонтології. Однією з головних завдань хірургічної стоматології є порятунок зубів практично можливим способом.

Установка вінірів

Установка вінірів

Першим кроком до успішного налагодження контакту з людиною, є посмішка і якщо через поганий стан зубів вона у вас негарна, то може перетворитися з запоруки успіху в причину провалу ваших планів. Карієс, відколи й інші дефекти зубів в «зоні посмішки» - все це допоможуть виправити вініри.

Імплантація зубів

Імплантація зубів

Імплантація зубів - сучасна процедура відновлення відсутнього зуба чи групи зубів, що дозволяє отримати бажаний функціональний і естетичний ефект без шкоди здоровим зубах.
Імплантат є структурою запобігає зменшення кісткової тканини (атрофію) і досить міцною опорою для протезування. На сьогоднішній день існує понад 350 видів імплантатів.

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів

Протягом життя зуби можуть змінювати колір через різних факторів: куріння, кави, чай, червоне вино і інші фарбувальні продукти. Також з віком зуби стають темнішими. Але це можна виправити за допомогою процедури відбілювання зубів київ.
Наша стоматологічна клініка пропонує Вам пройти процедуру відбілювання зубів в Києві.

Ортодонтія

Ортодонтія

За допомогою посмішки можна розташувати до себе співрозмовника або відчути впевненість в собі. Приваблива усмішка допомагає впоратися з різними труднощами, але не секрет, головні помічники в цьому - рівні зуби. Щоб виправити прикус і домогтися гарної посмішки, необхідно звернутися до фахівця - ортодонта.
Ортодонтія займається вирівнюванням зубів і виправлення прикусу. Для цього використовується безліч різних методик: брекети, лінгвальні системи, знімні апарати - капи, трейнери, пластинки.

Пародонтологія

Пародонтологія

Пародонтологія займається профілактикою і лікуванням патологій пародонту. До пародонту ставляться органи і тканини, які розміщені навколо зуба - ясна, кісткова тканина, в якій розташований корінь зуба і зв'язковий апарат зуба. Гінгвіт, пародонтит і інші запальні захворювання ясен зазвичай супроводжуються больовими відчуттями, неприємним запахом з рота, розхитування зубів, кровоточивість ясен. На сьогоднішній день захворюваннями пародонту страждає 90% населення, тому лікування захворювань ясен в стоматології приділяється дуже велика увага.

Вектор - терапія

Вектор - терапія

Однією з актуальних проблем сучасної людини є пародонтит, так як він є головною причиною втрати зубів у віці від 35 років. А поширеність його серед дорослого населення розвинених країн Європи і США досягає 60-80%.
При прогресуванні захворювання між зубом і яснами утворюється простір - зубодесневой кишеню, який, поступово заглиблюючись, заповнюється патологічним вмістом. Підтримуюча зуби кістку піддається постійному руйнуванню. В результаті зуби розхитуються, і їх можна втратити.
Буквально ще кілька років тому всі існуючі методи лікування пародонтиту були або малоефективні, або травматичні. Сьогодні ж ми можемо з упевненістю стверджувати - апарат "Вектор" відкрив нову епоху в лікуванні захворювань пародонту!

Гігієна порожнини рота

Гігієна порожнини рота

Попередити захворювання зубів і ясен набагато простіше і дешевше, ніж їх лікувати!
Для того, щоб зберегти свої зуби і ясна здоровими в першу чергу потрібно навчиться правильно доглядати за порожниною рота. Здорові зуби - це не тільки гарна посмішка і хороше самопочуття, а й запорука повноцінного харчування і розбірливою мовлення. Від стану порожнини рота багато в чому залежить здоров'я вашого організму в цілому. Щоденна профілактика, в тому числі правильне чищення зубів зубною щіткою і зубною ниткою, дозволяє запобігти розвитку різних захворювань порожнини рота. Між регулярними візитами до стоматолога кожен з нас повинен слідувати простим рекомендаціям, значно зменшує ризик розвитку карієсу, пародонтиту та інших захворювань порожнини рота.

Кюретаж - лікування ясен

Кюретаж - лікування ясен

Захворювання ясен є однією з найбільш зустрічаються проблем в стоматології. Кюретаж пародонтальних кишень - процедура, яка проводиться при лікуванні ясен.
Лікування захворювань пародонту - це цілий комплекс процедур, спрямованих на усунення причин захворювання та рецидивів захворювання в майбутньому, і однією з обов'язкових і ефективних процедур при лікуванні захворювань ясен є - кюретаж пародонтальних кишень. Пародонтальні кишені - це поглиблення у вигляді щілини, яке знаходиться між яснами і зубом. У пародонтальному кишені поступово накопичуються залишки їжі, наліт, який містить патогенні мікроорганізми.

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Для всіх батьків велике щастя, коли з'являються діти. І для кожного з батьків їх чадо найрозумніше, найкрасивіше, саме талановите. І звичайно ж, батьки мріють, щоб їх дитина виросла успішною і здоровою людиною.
Загальновідомо, що здоров'я будь-якої дитини в майбутньому, безпосередньо залежить від здоров'я і стану зубів. За здоров'ям зубів обов'язково треба починати стежити з дитинства, як тільки у малюка прорізався перший зубок. В нашій стоматологічній клініці, ви знайдете не тільки професійне і якісне лікування, але профілактичні процедури, завдяки яким ваша дитина зможе надовго зберегти здоров'я зубів.