Протезування зубів

Стоматологія в Києві «NewDent»

+38 (044) 331 48 27
+38 (097) 927 58 93

Протезування зубів

Протезування зубів в Києві, установка вінірів. Протезування ціна від - 1200 грн. Сучасний і перспективний метод відновлення зубів

Стоматологічна клініка NewDent

Протезування зубів в Києв

Ортопедична стоматологія - діагностика і лікування порушень цілісності і функції зубощелепної системи методом протезування зубів або установки регулюючих апаратів, іншими словами корекція естетичної стоматології пацієнта. І все ж слід зазначити, що основу ортопедичної стоматології становить відновлення та протезування зубів.
Протезування зубів в сучасній стоматології діляться на такі види як: мікропротезування, знімне протезування і незнімне протезування, протезування на імплантатах, бюгельне протезування, мостовидной протезування, умовно-знімне протезування.

Мікропротезування (протезування зубів київ) - сучасний і перспективний метод відновлення зубів і застосовується при незначній зміні зубів. Суть методу полягає у відтворенні відсутньої частини зуба з керамічного матеріалу, який відновлює колір, форму, прозорість, блиск, стійкість до стирання. Для цього використовують керамічні вініри, керамічні вкладки, а також вкладки кульшових: «in-lay» (вкладка), «on-lay» (накладка), «veneer» (вінір) -накладки на передню поверхню зуба.

Протезування зубів - Вкладки

Протезування зубів - Вкладки

Вкладка (порцеляновий, керамічна) - це, фактично, зубна пломба, яка створюється в лабораторії. Навіть композитна вкладка зі звичайного пломбувального матеріалу перевершує пломбу, виготовленої у роті. Якщо говорити про керамічних вкладках, то вони взагалі значно перевершує будь-які інші за своїми властивостями. З усіх матеріалів, що застосовуються в стоматології, кераміка найбільш близька за своїми властивостями (міцність, колір, світловідображення і т.д.) до емалі зуба. Приклеєна до зуба порцеляновий вкладка майже повністю відновлює його міцність. Тому там, де є великі руйнування зубів, краще поставити НЕ зубні пломби, а порцелянові вкладки. У багатьох випадках, коли руйнування коронкової частини зуба велика, а зуб при цьому живий, то єдине, що дозволяє уникнути депульпірованія і покриття таких зубів коронкою - це керамічні вкладки.

Як створюються порцелянові і керамічні вкладки?

Спочатку лікар під анестезією видаляє весь карієс і формує порожнину під вкладку. Далі знімається зліпок зубів з обох щелеп. За зліпкам зубний технік відливає модель з гіпсу. На моделі технік відновлює втрачену частину зуба за допомогою кераміки, наносячи її тонкими шарами пензликом і періодично випалювання в спеціальній печі при температурі вище 700 градусів в умовах вакууму. Потім готова вкладка ретельно полірується і на моделі передається лікарю в кабінет.
При наступному візиті пацієнта лікар приміряє вкладку, оцінює її колір, форму, контакт з сусідніми зубами, після чого приклеюють її до зуба за допомогою клею (адгезиви) та спеціального композитного цементу. Далі він прибирає надлишки цементу і перевіряє, чи не заважає вкладка накусивать. В самому кінці заполіровивается місце склеювання. керамічна вкладка
Весь процес протезування зубів київ займає в цілому 2,5 -3 години і вимагає двох візитів до лікаря. Так що, якщо перед вами стоїть вибір - виготовлення пломб або керамічна вкладка, ціна - це єдиний фактор, який може змусити вас задуматися. Однак слід пам'ятати, що дорожнеча вкладок виправдана безліччю їх переваг. Керамічні вкладки не тільки міцніше, але і на порядок красивіше, ніж будь-які зубні пломби- навіть найякісніші. Крім того, на порцелянових вкладках не осідає наліт, і вони не дратують ясна.

Протезування зубів - Вініри

Вініри - це найтонші порцелянові пластини, якими заміщають зовнішній шар зуба. Як правило, вініри встановлюють на передні зуби, якщо вони виявилися зруйнованими, або змінили свій колір. Завдяки вінірами зуби набувають бажаний відтінок і потрібну форму. Також вініри захищають зуб. В результаті зуб стає міцним і не відрізняється від інших. Вініри робляться відповідно до кольору зубів, формою, враховуючи всі побажання пацієнта. У підсумку вийде необхідний естетичний вигляд, мінімальне травмування зуба при установці і найголовніше - його довговічність і надійність.
ВинирыВарто відзначити, що вініри дозволяють домогтися високого косметичного ефекту при різних дефектах поверхні і кольору зубів, таких як: порушення форми зуба; стирання; клиновидний дефект; проміжки між зубами; відколи зуба; дефекти кольору зуба, пов'язані з флюорозом; наслідки травм або лікування кореневого каналу; старі пломби, що відрізняються за кольором від нормального зуба.
Крім косметичного ефекту технологія створення винира, при необхідності, дозволяє зробити коронку, невеликий міст або штіфтовий зуб. Як це відбувається?
установка вінірівСпочатку лікар-ортопед точно визначить колір зубів пацієнта за спеціальною шкалою. Це дуже важливо, тому що від правильно обраного кольору залежить те, наскільки добре і природно буде виглядати виконана реставрація, адже вініри вимагають професійного підходу.
Наступний етап - це обточування передньої поверхні зуба на необхідну товщину відповідно до форми майбутнього вініра. Далі в зуботехнічній лабораторії виготовляється сам винир - по знятому з обробленого зуба зліпком. На час, поки виготовляється керамічний вінір, зуб тимчасово покривається вініром з композитного матеріалу.
В наступне відвідування у Вас буде можливість приміряти аналог винира зроблений з воску. Така примірка дозволить узгодити всі нюанси майбутньої реставрації. Через пару днів вінір вже готовий. Тепер стоматолога і пацієнта важливо переконатися в правильному виборі кольору і форми винира, так як після остаточної фіксації на спеціальний клей - адгезив, корекція винира буде практично неможлива.
Доглядати за винирами досить просто. Необхідно регулярно чистити їх зубною щіткою і флоссами, так само як і всі інші зуби. Це дозволить зберегти блискучий вигляд виниров на довгі роки.

Отже, на відміну від інших методів в стоматологічній косметології порцелянові вініри мають багато переваг. Вініри здатні надати зубам більш здоровий і натуральний вигляд. Це можливо завдяки тому, що стоматологічний фарфор точніше імітує властивості емалі зуба. На фарфорових вініра ніколи не утворюються плями, помутніння, знебарвлення, так як фарфор більш гладкий і непроникний матеріал. Цьому матеріалу не страшні ні вино, ні тютюн, ні кава і чай.

Вініри - краса і міцність зубів!

Незнімне протезування зубів передбачає виготовлення і установку постійних, стаціонарних зубних протезів. У ортопедичної стоматології для незнімного протезування використовують різні види протезів.

Металокерамічне протезування зубів

Металокерамічне протезування зубів

Металокераміка і раніше користується величезним попитом і великою популярністю в технологіях протезування зубів. Вона поєднує в собі надійність, довговічність і прекрасні естетичні якості на тлі відносно невисоку ціну і чітко відпрацьованою технологією виготовлення.
Металокераміка в стоматології - вид зубного протеза, виготовленого з металу, на зовнішній поверхні якого шляхом спікання міцно утримується шар порцеляни. Зубний протез може мати вигляд одиночної коронки або мостовидного зубного протеза.
Металокераміка поєднує в собі переваги високої точності суцільнолитих металевих конструкцій з вельми високим естетичним ефектом керамічного покриття за рахунок можливості відтворення форми і кольору протезованих зубів.

Безметалловая кераміка

Безметалловая кераміка дозволяє відмовитися від металевого каркаса, застосовуючи міцну прозору основу з особливої кераміки (Empress, циркон) при протезуванні зубів.
Безметалловая керамикаКоли зуб значно зруйнований, і в ньому проліковані кореневі канали, необхідно відновлювати такий зуб коронкою. Раніше єдиним естетичним способом протезування зубів ціни були металокерамічні коронки. Їх основний недолік полягає в відображенні розсіяного світла, через що металокерамічні коронки виглядають яскравіше природних зубів.
Оптичні властивості безметаллових суцільнокерамічних матеріалів дозволяють домогтися прозорості природних зубів через відсутність металевого каркаса, що особливо актуально при протезуванні коронками передніх зубів.

Знімне протезування зубів

Знімне протезування зубів в Києві

Знімне протезування - застосовується при частковій або повній відсутності зубів. Візуально знімні протези нічим не відрізняються від встановлених на зубах коронок і можуть бути повними або частковими.
Розрізняють такі види: бюгельний протез з кламерами і замками, протези на телескопічних коронках.

Протезування зубів на імплантатах в Києві

Протезування зубів київ на імплантатах - окрема область протезування, що вимагає спеціальних знань від лікаря. На імплантатах можуть виготовлятися поодинокі коронки і мости. Крім того, вони можуть виконувати роль додаткової опори навіть при наявності своїх зубів або утримувати знімні протези.

Комбіноване протезування - протезування ортопедичними виробами, що складаються з елементів частин знімного і незнімного протезування.

Уточнюйте по телефону ціни протезування зубів в Киеве

Протезування зубів — ціни

Назва послуги Ціна
Незнімне протезування
Обробка тканин зуба під коронку50 грн
Установка ретракционной нитки30 грн
Зняття двошарового відбитка 150 грн
Зняття однофазного відбитка180 грн
Зняття допоміжного відбитка150 грн
WAX UP - воскове моделювання зубів в лабораторії (один зуб)200 грн
Тимчасова пластмасова коронка (виготовляється в лабораторних умовах) 300 грн
Тимчасова коронка (виготовляє доктор)200 грн
Тимчасова композитна коронка (виготовляється в лабораторних умовах)300 грн
Зняття металокерамічної коронки (суцільнолитий)100 грн
Зняття металевої штампованої коронки100 грн
Цементіровка коронок, виготовлених в інших установах150 грн
Суцільнолита металева коренева вкладка350 грн
Керамічна вкладка2500 - 3000 грн
Протезування постійними металлокерамическими конструкціями (за одиницю)1500 грн
Протезування керамічними вінірами2500 - 3000 грн
Протезування безметалове керамічними конструкціями2500 - 3000 грн
Протезування металокерамічними конструкціями на імплантатах3000 - 3500 грн
Армування скловолоконних штифтом250 грн
Знімне протезування
Повний знімний протез з пластмасовими зубами2600 грн
Індивідуальна ложка150 грн
Тимчасовий знімний протез на 1-3 зуба (іммедіат - протез "метелик")800 грн
Починка знімного протезу, виготовленого в інших установах500 грн
Перебазування знімного протеза400 грн
Нанесення м'якої прокладки на базис знімного протеза400 грн
Частковий знімний протез для відновлення 4-5 зубів2100 грн
Частковий знімний протез для відновлення 6-10 зубів2500 грн
Частковий знімний протез для відновлення 11-13 зубів2600 грн
Бюгельний протез5000 - 8000 грн
Знімний протез на імплантатах5000 грн
Тимчасовий знімний протез на імплантатах2500 грн