Лікування зубів

Стоматологія в Києві «NewDent»

+38 (044) 331 48 27
+38 (097) 927 58 93

Лікування зубів

Лікування зубів у Києві: фотополімерна пломба ціна від - 450 грн. Лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту. Лікування зубів проводиться під анестезією, безболісно

Стоматологічна клініка NewDent

Лікування зубів

У Стоматологічної клініці NewDent можна отримати якісне лікування зубів без болю і страждань. Наші фахівці швидко і безболісно впораються з карієсом, застосовуючи швидкодіючі анестезуючі засоби нового покоління. Терапевтична стоматологія займається лікуванням каналів зубів і відновленням твердих тканин зуба (дентину, емалі).
В нашій клініці застосовуються 100% імпортні матеріали та обладнання від провідних світових виробників. Використовуються сучасні методики та перевірені часом.

лікування карієсу

Лікування карієсу

Карієс - процес незворотний, тому при виявленні каріозної порожнини необхідно якомога швидше звернутися до стоматолога, в іншому випадку подальше руйнування зуба призведе до пульпіту, періодонтиту або кісти зуба, і тоді вас вже «змусить» звернутися до стоматолога нестерпний зубний біль. При цьому вартість лікування зубів буде вище, оскільки доведеться обробляти і пломбувати канали. Також не можна забувати, що запущений каріозний процес може стати джерелом безлічі проблем зі здоров'ям.
Лікування карієсу полягає в формуванні порожнини і постановці пломби.

Пломбування зубів

Пломба відновлює дефект зуба і його функцію.
При пломбуванні зубів ми використовуємо тільки матеріали світлового підтверджені провідних західних виробників Filtek Z250, Filtek Supreme (3M-Espe, США), Esthet-X, Spectrum (Dentsply, США), Herculite ( Kerr, США), Charisma (Kulzer, Німеччина).
Реставрація поєднує лікування зубів з художньою роботою по відтворенню естетики (форми і кольору зуба, відповідних природною).
найважливішою і складною частиною терапевтичного лікування зубів є лікування каналів.

Лікування пульпіту

Пульпіт - це запалення пульпи зуба, яке зазвичай є ускладненням карієсу. Якщо раніше при пульпіті зуби доводилося видаляти, то сучасна стоматологія дозволяє зберегти зуб і уникнути протезування.
Каріозна порожнина не була виявлена вчасно, або процес руйнування був швидкоплинним, і ось зуб починає різко реагувати на температурні подразники. Це означає, що ми маємо справу з ускладненням карієсу, коли відбулося інфікування нервово-судинного пучка (пульпи) всередині зуба. Найчастіше це супроводжується больовими відчуттями, хоча зустрічається і безсимптомний хронічний пульпіт. Лікування пульпіту полягає у загибелі і витяганні пульпи, механічної і медикаментозної обробки каналів і їх пломбування. Механічна обробка каналу - формування анатомії каналу, необхідної для його якісного пломбування. Медикаментозна обробка каналу - якісне видалення залишків пульпи, щоб виключити процеси її розкладання після пломбування каналу.

лікування періодонтиту

Лікування періодонтиту

Періодонтит - запалення періодонта, тобто тканин, що оточують зуб. Основним симптомом є болі при накусиваніі. Періодонтит виникає або внаслідок неякісної пломбування каналів, наприклад, коли не були повністю видалені залишки пульпи, і інфекція поширюється за межі зуба. Необхідно термінове лікування, оскільки запалення може привести до утворення кісти або викликати інше ускладнення - «періостит», запалення кісткової тканини щелепи. Для лікування зубів і невеликих кіст використовують спеціальні лікувальні пасти, якими пломбують канал з виведенням «за верхівку» кореня зуба. У більш запущених випадках доводиться видаляти кісту хірургічно, іноді навіть видаляючи при цьому частина кореня пошкодженого зуба (цістоектомія з резекцією верхівки кореня). Терапевтичне лікування періодонтиту зазвичай проводиться в 3 відвідування. Іноді певну складність викликає Розпломбування каналів, особливо якщо вони були раніше запломбовані за застарілою технологією - цементом або резарцін-формаліновим методом. Іноді за одне відвідування вдається розпломбувати тільки один або два канали. Вартість лікування зубів київ важко визначити заздалегідь, оскільки це залежить від різних факторів: кількість каналів в зубі, ніж вони були запломбовані, наявність кісти і її параметри.

Лікування зубів — ціни

Назва послуги Ціна
Лікування карієсу
Постановка пломби 1-ої категорії (лікування поверхневого карієсу)350 грн
Постановка пломби 2-ої категорії (лікування середнього карієсу)450 грн
Постановка пломби 3-ї категорії (лікування глибокого карієсу)550 грн
Косметична реставрація зубів композитом600 - 1000 грн
Закриття клиновидного дефекту450 грн
Лікування ускладнень карієсу (пульпіт, періодонтит)
Розпломбування 1-го каналу зуба200 грн
Витяг чужорідного тіла з каналу зуба200 - 250 грн
Зняття металевої пломби100 грн
Медична обробка каналу60 грн
Пломбування одного каналу зуба 150 грн
Лікування кіст (багатоетапний)150 грн
Тимчасове пломбування каналів зуба (Calasept, Metapex)100 -150 грн
Тимчасове пломбування каналів зуба (Абсцес Ремеди)150 грн